Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

Informacje podstawowe

Adres:
Al. Grunwaldzka 104/12
80-244 Gdańsk

Tel: (058) 303-25-13

Fax: (058) 305-37-06

E-mail: info@polzen.pl

Adres www: www.polzen.pl

Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

O firmie

Przedsiębiorstwo POLZEN jest prywatnym licencjonowanym przedsiębiorstwem (nr licencji 3542) działającym od 2000 roku w sektorze zarządzania nieruchomościami. Jako administrator działający na trójmiejskim rynku zdobyliśmy szerokie grono klientów i ugruntowaną pozycję.
 
Misją Przedsiębiorstwa "POLZEN" jest nie tylko utrzymanie nieruchomości wspólnej w niepogorszonym stanie technicznym ale również podnoszenie jej wartości i wartości poszczególnych lokali. Zadania te realizujemy głównie ze środków pieniężnych wspólnot mieszkaniowych, kredytów bankowych i w ramach uchwalonych przez wspólnoty rocznych planów gospodarczych.

Wdrażana przez nasze Przedsiębiorstwo we Wspólnotach z którymi podjęliśmy współpracę polityka racjonalizacji kosztów zakupu dostarczanych dla budynku mediów, szczególnie ciepła, prowadzi do minimalizacji kosztów utrzymania lokali, zaś uwolnione w ten sposób środki, pozwala angażować w zachowanie substancji lokalowej.

Stały, niezachwiany wzrost liczby obsługiwanych wspólnot mieszkaniowych w starszych obiektach i w obiektach całkowicie nowych zbudowanych przez deweloperów to potwierdzenie jakości naszych usług.

Mając na uwadze fakt, iż czynności zarządcy obejmują wiele zadań prawnych, technicznych, finansowych, proponujemy Państwu świadczenie w tym zakresie kompleksowych usług.

Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

Oferta

Współpraca, do której Państwa zapraszamy daleko wykracza poza powszechnie oferowany na rynku zakres tzw. administrowania. Cele stawiane przez członków Wspólnot Mieszkaniowych i ich Zarządy realizujemy zgodnie z wyznaczoną przez nasze Przedsiębiorstwo polityką jakości świadczonych usług. Stosownie do Państwa oczekiwań zakres naszych usług w pakiecie podstawowym lub rozszerzonym pozwoli Państwu w pełni uczestniczyć w procesie podejmowania strategicznych decyzji dla nieruchomości i Państwa Wspólnoty.

Przedsiębiorstwo Polzen Bogusław Zenderowski

Galeria