Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Informacje podstawowe

Adres:
al. Grunwaldzka 30/32A/6
80-229 Gdańsk

Tel: 58 341-43-11

Fax: 58 762-98-18

E-mail: administracja@prestiz.gda.pl

Adres www: www.prestiz.gda.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 17.00
Środa praca w terenie
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00

Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

O firmie

Jesteśmy firmą, która zajmuje się zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych.

Nasz zespół to fachowcy z wielu dziedzin m.in. rachunkowości, prawa, ekonomii, budownictwa, zarządzania i marketingu. Posiadane przez nas uprawnienia państwowe do zarządzania nieruchomościami oraz doświadczenie i wieloletnia praktyka zawodowa pozwalają nam na profesjonalną obsługę Państwa nieruchomości.

Podczas wykonywania działalności zawodowej stosujemy przepisy prawa i normy zawodowe, a także zasady etyki. Osoby, które zarządzają nieruchomościami posiadają licencję zawodową, co zobowiązuje je do kierowania się zasadą ochrony interesu osób i instytucji, na rzecz których wykonują dane czynności. Zarządzanie nieruchomościami to nasza specjalność oraz gwarancja profesjonalnych usług, dając Państwu pełną satysfakcję ze swych nieruchomości.

Aktualnie zarządzamy i administrujemy wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami komercyjnymi o łącznej powierzchni przekraczającej 120 tyś. m2.

Posiadamy w Gdańsku biuro obsługi klienta - w centrum Gdańska Wrzeszcza przy ul. Grunwaldzkiej 30/32A/6 (przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Miszewskiego) oraz w centrum Pruszczu Gdańskiego przy ul. Chopina 2. Biura czynne są od poniedziałku do piątku między godzinami 8.00 a 16.00.

NASZE ATUTY TO:

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie na Trójmiejskim rynku nieruchomości,
  • posiadamy biuro obsługi klienta zlokalizowane w świetnie skomunikowanym miejscu:

Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 30/32A/6 (skrzyżowanie z ul. Miszewskiego) oraz Pruszcz Gdański ul. Chopina 2 lok. 23

  • określamy limit administrowanych nieruchomości przypadający na jednego zarządcę w naszej firmie, abyśmy mogli każdej nieruchomości poświęcić maksymalnie dużo uwagi,
  • współpracujemy od lat z wieloma rzetelnymi firmami remontowo-budowlanymi,
  • posiadamy licencję zawodową Zarządcy Nieruchomości,
  • szukamy możliwości zarobkowych nieruchomości,
  • nadzorujemy remonty, konserwacje i dbamy o stan techniczny nieruchomości zgodnie z Prawem Budowlanym z dnia 7 lipca 1994r.

 

Więcej szczegółów uzyskacie Państwo:

pod numerami telefonów: (058) 341-43-11 (Gdańsk), (058) 773-02-22 (Pruszcz Gdański) lub w naszych oddziałach czynnych w godzinach od 8.00-16.00

Wystarczy zadzwonić, a przyjdziemy do Państwa ze szczegółową ofertą.

Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Oferta

Zarządzanie nieruchomością jest rzeczą trudną, skąplikowaną i wymagającą poświęcenia dużej ilości czasu. Trzeba pamiętać o regulowaniu w terminie rachunków i opłat, o odpowiednim planowaniu remontów i przeglądów budynku, zapewnieniu dostaw mediów i wywozu śmieci, utrzymaniu czystości i porządku, zadbaniu o bezpieczeństwo nieruchomości.
Należy też postarać się o wynajem pomieszczeń użytkowych oraz wykorzystanie ściany budynków jako miejsce reklamowe - wszystko po to by nieruchomość przynosiła korzyści jej właścicielowi.
Trzeba , pamiętać o zapewnieniu dostaw mediów i wywozu śmieci, wykonywaniu przeglądów okresowych...

Któż chciałby się tym zająć osobiście???

My zajmiemy się tym wszystkim. Firma PRESTIŻ przedstawia kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich typów nieruchomości. W celu racjonalizacji kosztów i zaspokajania indywidualnych potrzeb właścicieli nieruchomości proponujemy zróżnicowany i kompleksowy zakres usług. W celu pełnej satysfakcji naszych klientów podjęliśmy współprace z szeregiem doświadczonych i solidnych firm remontowych, konserwatorskich, utrzymania czystości, wywozu nieczystości i usuwania awarii. Ponadto, w trosce o zadowolenie naszych klientów oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, firma nasza ciągle powiększa zakres i jakość świadczonych usług.

Prestiż Zarządzanie Nieruchomościami s.c.

Galeria