nportal.pl

nportal.pl

Informacje podstawowe

Adres:
Rakowiecka 36/341
02-532 Warszawa

Tel: (22) 848 40 65

Adres www: www.nportal.pl

nportal.pl

nportal.pl

O firmie

Misją serwisu nportal.pl Nieruchomości jest dostarczanie poszukującym mieszkania, domu, czy działki zawsze aktualnych ofert w sposób prosty i intuicyjny.

Oferujemy dostęp do licznej bazy ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, zamieszczanych przez biura nieruchomości, deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe i osoby prywatne. W serwisie znajduje się także osobny dział prezentujący gotowe projekty domów renomowanych biur architektonicznych. Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny w nawigacji portal pozwala na szybkie dotarcie do naprawdę interesujących poszukującego ofert. Zawiera również aktualne porady, raporty, artykuły i newsy z rynku nieruchomości. Prezentowane oferty są doskonale opisane i udokumentowane nawet 20 zdjęciami. Użytkownicy serwisu mogą skorzystać z zaawansowanych opcji, takich jak wyszukiwanie nieruchomości na mapach, prezentacje wideo, kalkulator opłat czy powiadamiacz, który wyśle informacje e-mailowe o interesujących ofertach bezpośrednio na skrzynkę poczty elektronicznej. Właściciel serwisu, firma Media Nieruchomości S.A., jest również wydawcą specjalistycznego magazynu regionalnego „Kurier Nieruchomości” w Krakowie i województwie małopolskim.

Współpracujemy z wieloma instytucjami związanymi z Rynkiem Nieruchomości, jesteśmy obecni na wszelkich imprezach targowych związanych z branżą, artykuły piszą dla nas specjaliści z różnych dziedzin pokrewnych. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo pełny obraz rynku, dzięki czemu łatwiej jest Państwu podjąć tą ważną decyzję o zakupie własnego mieszkania lub domu.

Staramy się ciągle doskonalić nasz serwis dostosowując go do zmieniających się potrzeb użytkowników. Dlatego jesteśmy niezwykle wdzięczni za wszelkie uwagi, jakie chcieliby Państwo zgłosić.

nportal.pl

Oferta

nportal.pl

Galeria