Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

Informacje podstawowe

Adres:
Sportowa 8C/ 5
81-300 Gdynia

Tel: 503-178-442

E-mail: m.dyczak@desina.pl

Adres www: www.desina.pl

Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

O firmie

Dlaczego projektowanie wnętrz?

(…) To łatwe i trudne pytanie. Tak naprawdę chęć tworzenia towarzyszyła mi od dzieciństwa i uwidoczniała się w ciągłym przestawianiu mebli, moich pracach plastycznych oraz zdolnościach manualnych . To była kwestia czasu i odkrycia tego w sobie, że projektowanie to moja największa pasja. Potem były studia na Politechnice, dodatkowe fakultety. Uczę się cały czas, każdy dzień to nowe doświadczenia.

Gdzie szukasz inspiracji?

Wszędzie. Najbardziej w ludziach, Klientach, z którymi współpracuję. Chcąc stworzyć dla nich wnętrze muszę to wnętrze w nich znaleźć. Ale nieograniczone pole inspiracji daje tez natura, która mnie otacza, zwłaszcza zestawienia kolorystyczne i zestawienia faktur. Wszystko to wykorzystuje w projektach.

I jak się taka współpraca rozwija dalej?

Kiedy poznam trochę Klienta , przedstawiam swoja koncepcję opierając się na zdjęciach, gazetach. Prezentują różne zestawienia próbek materiałów, które gromadzę w swojej pracowni. Moje wnętrza różnią się od siebie. Projektują dla różnych ludzi, w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i pasjami. Dążę do tego aby moje wnętrza były szyte na miarę dla każdego klienta.

Czy Klienci są otwarci na innowacyjne rozwiązania?

Co raz częściej…

Trzy wartości jakie niesie za sobą projektowanie?

Rozwój. Projektowanie to dziedzina, która cały czas ewoluuje. Wzornictwo, materiały, technologie rozwijają się , więc i ja każdego dnia, i przy każdym nowym projekcie bardzo się rozwijam.

(…) Praca z ludźmi.

Trzecią wartością jest to, że projektowanie w zasadzie nie ma dziś już ograniczeń. Jedynie wyobraźnia może nas ograniczyć (…).

Jak ładujesz akumulatory?

Moja praca jest moim akumulatorem, kontakt z ludźmi i pozytywne emocje. Motywatorem też są również opinie Klientów i efekt zrealizowanego projektu .

Gdzie jest Magda gdy zamyka oczy?

Zamykając oczy mam strasznie dużo myśli, ciągle analizuję, ale robię to zawsze w przestrzenie 3D . W myślach uciekam do rozwiązań, które nie przyszły mi w dzień do głowy . Kilka razy w półśnie wpadłam na ciekawe rozwiązania. Najlepiej regeneruję się w samotności Plaża, spacer, 5 rano.

Książki, które dziś u Ciebie stoją na najważniejszej półce?

Alchemik, Pachnidło, Pasja Życia oraz Moulin Rouge. Ogólnie lubię biografie .

Jakie wnętrza tworzysz najchętniej?

Wnętrza minimalistyczne . Uważam, że zbyt dużo rzeczy gromadzimy wokół siebie, które są zupełnie zbędne.

Jakie emocje Ci towarzyszą po zakończeniu projektu?

Spełniona.

 

Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

Oferta

Tworzę przestrzenie piękne i niejednoznaczne. Moje projekty są zawsze odzwierciedleniem osobowości właściciela. Pracownia realizuje projekty wnętrz od koncepcji po realizację i nadzór, z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii. Zapraszam: )

Magdalena Dyczak pracownia projektowania wnętrz

Galeria