Horyzont Nieruchomości

Horyzont Nieruchomości

Informacje podstawowe

Adres:
Gdyńska 24a
83-330 Żukowo

Tel: (58) 681 80 20, 502-172-429

Fax: (58) 685 85 85

E-mail: biuro@horyzont-n.pl

Adres www: www.horyzont-n.pl

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: od 10.00 do 17.00

Horyzont Nieruchomości

Horyzont Nieruchomości

O firmie

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie w prowadzonej działalności i jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie profesjonalnej obsługi, zarówno przy kupnie jak i sprzedaży Państwa nieruchomości. Wybierając naszą firmę, Państwa oferta może znaleźć się na ponad 50 różnych portalach internetowych związanych z nieruchomościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11587, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika, dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa w realizacji transakcji kupna – sprzedaży. Utrzymujemy również stałą współpracę z doradcą kredytowym, architektem, geodetą i notariuszem, dzięki czemu możemy kompleksowo doradzić Państwu w zakresie planowanej inwestycji.

Nasz zespół cechuje profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z ofertami zamieszczonymi na stronie internetowej www.horyzont-n.pl

Horyzont Nieruchomości

Oferta

Nasza firma - HORYZONT NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie całych Kaszub.

Horyzont Nieruchomości

Galeria