Hilan Sp. z o.o.

Hilan Sp. z o.o.

Informacje podstawowe

Adres:
Leśna Góra 12
80-286 Gdańsk

Tel: 58 739-54-39

Fax: 58 739-54-46

E-mail: hilan@hilan.pl

Adres www: www.hilan.pl

Hilan Sp. z o.o.

Hilan Sp. z o.o.

O firmie

Grupę Hilan stanowi zespół ekspertów i praktyków w zakresie nieruchomości, budownictwa i szerokorozumianego bezpieczeństwa. Zależnie od obszaru i projektu do Twojej dyspozycji jest zespół szyty na miarę:

Obszar Nieruchomości:

tworzony przez licencjonowanych zarządców i pośredników nieruchomości, specjalistów oraz rzeczoznawców BHP i PPoż, inżynierów projektów, architektów i projektantów branżowych, inspektorów nadzoru, audytorów energetycznych, rzeczoznawców w zakresie wyceny nieruchomości, a także specjaliści w zakresie finansów i prawa.

Obszar Bezpieczeństwo:

tworzą specjaliści oraz rzeczoznawcy BHP i PPoż, projektanci i rzeczoznawcy w zakresie systemów zabezpieczeń, trenerzy i instruktorzy w zakresie pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej, a także specjaliści i praktycy w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, ochrony fizycznej, ochrony przed aktami terroru. Wsparcia udzielą także konsultanci w dziedzinie zarządzania ryzykiem i brokerzy ubezpieczeniowi.

Obszar Szkolenia:

tworzą specjaliści oraz rzeczoznawcy BHP i PPoż, trenerzy i instruktorzy pierwszej pomocy.

Hilan Sp. z o.o.

Oferta

Hilan oferuje pełen pakiet usług związanych doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem nieruchomościami i konsultingiem w zakresie usług inwestycyjnych. Każdorazowo danemu projektowi przypisywany jest zespół specjalistów, dedykowanych odpowiedniemu zadaniu. Hilan oferuje Klientom pełną obsługę ich celów inwestycyjnych przy racjonalnej optymalizacji kosztów.

Hilan Sp. z o.o.

Galeria