gratka.pl

gratka.pl

Informacje podstawowe

Adres:
Domaniewska 41
02-672 Warszawa

Tel: 801 009 510

Fax: 48 58 739 66 01

E-mail: gratka@gratka.pl

Adres www: www.gratka.pl

Godziny otwarcia:
Kontakt w dni robocze: 09.00-19.00

gratka.pl

gratka.pl

O firmie

Portal internetowy Grupy Wydawniczej Polskapresse Gratka.pl to obecnie największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Od wielu lat jest liderem w swojej branży i plasuje się w czołówce na rynku internetowych ogłoszeń. Obecnie na Internautów w czterech głównych kategoriach: motoryzacja, dom i nieruchomości, praca i ogłoszenia drobne czeka ponad 3 000 000 ofert.

Gratka.pl dysponuje największą w Polsce bazą ofert z rynku nieruchomości oraz ogłoszeń motoryzacyjnych z kraju i zagranicy. Serwis współpracuje z licznymi biurami nieruchomości i deweloperami oraz komisami samochodowymi, i sklepami motoryzacyjnymi.

Ofertę ogłoszeniową uzupełnia serwis Alegratka.pl- to serwis darmowych ogłoszeń drobnych, skierowany głównie do odbiorców indywidualnych. Najważniejsze kategorie serwisu to biznes, zwierzęta, usługi, maszyny i narzędzia, dom, remont, ogród.

Naszą misją jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem serwisu, tak aby nasi Użytkownicy mogli w jak najprostszy i najbardziej intuicyjny sposób przeglądać oraz dodawać ogłoszenia. Wyszukiwarka z dodatkowymi filtrami i nowymi kategoriami, szczegółowa i przejrzysta karta ogłoszenia, nowoczesny layout, informacje i ciekawostki, to tylko niektóre z nowości.

O popularności portalu świadczą liczby. W czerwcu 2012 roku serwisy z grupy Gratka odwiedziło ponad 3 151 000 unikalnych użytkowników (źródło: Gemius Traffic). Nie dziwi więc fakt, że Gratka.pl stanowi pierwszy wybór dla wielu internautów poszukujących ogłoszeń w Internecie.

gratka.pl

Oferta

Jesteśmy jednym z największych i najpopularniejszych w Polsce serwisów ogłoszeniowych. Ogłoszenie można zamieścić w jednej z głównych kategorii: dom i nieruchomości, motoryzacja oraz praca, lub w przypadku ogłoszenia drobnego - w serwisie alegratka.pl. Możesz także zlecić jego publikację w jednym z naszych tytułów prasowych.
Ponadto przygotowaliśmy również szereg atrakcyjnych ofert dla firm i naszych partnerów działających na rynku motoryzacyjnym, nieruchomości oraz pracy:

Dom.Gratka.pl:
Moto.Gratka.pl
Praca.Gratka.pl

gratka.pl

Galeria