formativ. kasia i michał dudko

formativ. kasia i michał dudko

Informacje podstawowe

Adres:
Orłowska 54/4
81-522 Gdynia

Tel: 58 670-45-44

Fax: 58 670-45-44

E-mail: formativ@formativ.pl

Adres www: www.formativ.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 16:00
w celu umówienia spotkania proszę dzwonić 501346515

formativ. kasia i michał dudko

formativ. kasia i michał dudko

O firmie

Jako gdyńscy architekci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, od 2003 roku oferujemy profesjonalne i generalne wykonanie każdego wnętrza. Wszystkie nasze wnętrza są indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta oraz funkcji jakie mają spełniać.

Zespół, którym kierujemy to grono profesjonalistów, zarówno w dziedzinie projektowania, jak i wykańczania wnętrz. Jako architekci czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania wnętrza począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej zadowolonemu inwestorowi.

Nasze realizacje wyróżnia funkcjonalność, jakość oraz ponadczasowość. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tworzone przez nas wnętrza cechuje oryginalność oraz indywidualny charakter. Nie pozostajemy obojętni wobec nurtów designerskich i bieżących trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze propozycje branży wyposażenia wnętrz w zakresie jakości i funkcjonalności. Nasze projekty są owocem doświadczenia, pasji, wiedzy oraz współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami.

Kasia i Michał Dudko
wraz z zespołem

 

formativ. kasia i michał dudko

Oferta

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Trójmieście projektujących wnętrza i czynnie je realizujących. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.

Naszym celem jest stworzenie wnętrza skrojonego na miarę , wyrażającego indywidualne potrzeby klienta. W tym celu opracowujemy w naszej pracowni szczegółowy projekt wnętrza aby później móc profesjonalnie i kompleksowo zająć się całym procesem inwestycyjnym.

Jesteśmy generalnym wykonawcą naszych wnętrz, co oznacza, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej klientowi.

Gwarantujemy, że wspólnie stworzona idea w całości znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po pozytywnym zakończeniu udzielamy gwarancji na całą prowadzoną przez nas inwestycję.

Aby stworzyć i zrealizować indywidualne wnętrze zapraszamy na spotkanie, które pozwoli poznać oraz ustalić szczegóły współpracy.

 

Kasia i Michał Dudko

 

formativ. kasia i michał dudko

Galeria