EMDE Pracownia projektowa

EMDE Pracownia projektowa

Informacje podstawowe

Adres:
Buraczana 11B/5
81-587 Gdynia

Tel: 608-381-015

E-mail: info@emdearch.com

Adres www: www.emdearch.com

EMDE Pracownia projektowa

EMDE Pracownia projektowa

O firmie

pracownię tworzą:

 

stała współpraca:

architekt i projektant wnętrz Marcin Długi

 

architekt Marian Długi - biuro Hamburg

projektantka wnętrz Maria Długi

 

architekt Jacek Długi - biuro Gdańsk

Pracownia EMDE powstała po kilkuletniej współpracy w ramach Zespołu Autorskich Pracowni Architektonicznych "ZAPA" w Gdańsku, w pracowni prof. dr hab. arch. Andrzeja Kohnke i arch. Andrzeja Jagiełło.

Jej powstanie jest konsekwencją zebranych doświadczeń, kontynuacji tradycji rodzinnych oraz potrzeby generowania indywidualnej i twórczej działalności. Zajmujemy się szeroko pojętym kreowaniem przestrzeni. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz i budynków.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kreatywnych osób, dla których projektowanie jest pasją i sposobem na życie. Naszym celem jest osiągnięcie produktu będącego wypadkową wysokiej jakości projektowej i rachunku ekonomicznego. Ścisła współpraca, począwszy od pierwszego szkicu do zamknięcia realizacji należy do naszych priorytetów.

Zakres działalności obejmuje: projektowanie architektoniczne, projekty wnętrz, doradztwo, nadzór projektowy i wykonawczy, fotografię i grafikę użytkową. Wśród projektów znajdują się: domy jednorodzinne, wille, budynki wielorodzinne, obiekty turystyczne, hotele-SPA, fitness-kluby oraz budynki użyteczności publicznej.

Jesteśmy oficjalnym konsultantem w Polskim Związku Fitness & Wellness - www.pzfw.pl

Realizacje, projekty i prace konkursowe zespołu obejmują swym zasięgiem Polskę i Niemcy.

 

EMDE Pracownia projektowa

Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób planujących budowę i urządzanie domu jak i do tych, którzy potrzebują pomocy przy zmianie aranżacji wnętrza lub układu funkcjonalnego mniejszych przestrzeni czy też pojedynczych pomieszczeń.

Każdy stworzony przez nas projekt charakteryzuje oryginalny design i indywidualny charakter dopasowany do specyfiki pomieszczenia i upodobań jego mieszkańców. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas przestrzenie były ciekawe wizualnie i maksymalnie funkcjonalne przy poszanowaniu założonego budżetu.

Zastanawiasz się czy warto zdecydować się na współpracę z projektantem przy aranżacji swoich wnętrz? Boisz się, że zaprojektowane wnętrze nie będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami? Dla nas najważniejsze są Twoje potrzeby, dlatego na każdym etapie projektowania na pierwszym miejscu stawiamy na dialog. Dla nas żaden problem nie jest zbyt błahy, a każdy pomysł wart jest rozważenia.

Jeśli chcesz brać czynny udział w procesie tworzenia Twojego otoczenia - zgłoś się do nas!

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu powierzonych nam prac i oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług wyszczególnionych w prawej części strony.

 

EMDE Pracownia projektowa

Galeria