domoklik.pl

domoklik.pl

Informacje podstawowe

Adres:
Leszno 14
01-192 Warszawa

Tel: 48 22 49 09 700

Fax: 48 22 49 09 710

E-mail: domoklik@domoklik.pl

Adres www: www.domoklik.pl

Godziny otwarcia:
Jesteśmy do państwa dyspozycji w godzinach:
pon-czw. 8:30-17:00
pt. 8:30 14:30

domoklik.pl

domoklik.pl

O firmie

DOMOKLIK powstał z myślą o stworzeniu wyjątkowo przyjaznego, przejrzystego miejsca na rynku nieruchomości, gdzie przy Low-2-Zero Cost* wszyscy zainteresowani sprzedażą, zakupem, wynajęciem, finansowaniem oraz inwestowaniem znajdą dowolny typ nieruchomości na świecie.


Polska, z uwagi na specyfikę rynku, została wybrana do wdrożenia wersji beta. W związku z tym, że zakończyło się ono niewątpliwym sukcesem, obecność Domoklik w innych krajach jest już tylko kwestią czasu... ;)


Low-2-Zero-Cost * - innowacyjny system, stworzony przez Zespół DOMOKLIK w celu lepszego zdefiniowania priorytetów: bycia rozpoznawanym jako najszybsze, najbardziej przejrzyste oraz najtańsze narzędzie do odpowiedniej prezentacji oraz wyszukiwania dowolnej nieruchomości na rynku.


Termin Low odnosi się głównie do kosztów wykonania WIRTUALNEJ WIZYTY ° (fotografowie, specjalistyczne aparaty, informatycy, graficy), które udało się ustalić na niewiarygodnie niskim poziomie.


Pojęcie Zero jest oczywiste – każda osoba, szukająca nieruchomości ma dostęp do największej w kraju bazy danych całkowicie za darmo! Podsumowując, koszty związane z korzystaniem z portalu DOMOKLIK są niskie bądź zerowe!

 

domoklik.pl

Oferta

domoklik.pl

Galeria