dom.eu

dom.eu

Informacje podstawowe

Adres:
Oleska 7/ 212
45-052 Opole

Tel: 607 67 77 47

E-mail: dom@dom.eu

Adres www: www.dom.eu

dom.eu

dom.eu

O firmie

Dom.eu to ogólnopolski portal nieruchomości, w którym szybko znajdziesz interesującą Cię ofertę, a także umieścisz swoje ogłoszenie za darmo. Dodatkową opcją dla biur nieruchomości jest możliwość korzystania z taniego automatycznego eksportu ofert z bezpłatnym 2-miesięcznym okresem testowym.

dom.eu

Oferta

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca spotkań przedsiębiorców i ich klientów poszukujących najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań z obszaru nieruchomości, budownictwa, usług i produktów związanych z pojęciem „dom”.

  • Najważniejsze korzyści dla Użytkowników

Dla tych, którzy są zainteresowani tradycyjnym sposobem szukania informacji i ofert, udostępniliśmy czytelne i proste w obsłudze moduły Nieruchomości, Projekty, Produkty i usługi, Firmy oraz Dom i Ogród.

Osobom zainteresowanym przekazem wizualnym udostępniamy możliwość dodawania i oglądania filmów w dom.tv

Dla osób, które szczególnie cenią swój czas i nastawiają się na nowocześniejsze formy profesjonalnej obsługi, opracowaliśmy mechanizm Zapytań.

Zamiast przeszukiwać godzinami strony internetowe w poszukiwaniu fachowców, najlepszych dla siebie produktów, projektów, usług, biur nieruchomości czy samych nieruchomości, u nas wystarczy wypełnić prosty formularz zapytania.

Zostanie on wysłany do zainteresowanych współpracą firm, które przedstawią swoją aktualną ofertę.
Państwu pozostanie tylko zdecydować się na optymalne dla siebie rozwiązanie.
Chcemy, by nasi użytkownicy mogli bezpłatnie wybrać najlepsze z aktualnych na rynku propozycji i by dzięki oszczędności czasu mieli go więcej dla siebie, dla rodziny, na własną samorealizację i oddanie się swym pasjom.
Zachęcamy do zwrócenia uwagi nie tylko na ceny, ale także na wybór najlepszych specjalistów w danej kategorii, którzy w swej pracy stawiają na profesjonalizm, rzetelność, terminowość i jakość.
Zapraszamy także do podzielenia się swymi opiniami z innymi użytkownikami i poprzez to do promowania najlepszych firm i ich produktów oraz usług.

  • Najważniejsze korzyści dla Przedsiębiorców

Rosnące koszty prowadzenia działalności gospodarczej, w tym działań promocyjnych nie zawsze przekładają się na planowane efekty i wyniki finansowe.
Internet stał się miejscem, w którym coraz więcej osób szuka informacji oraz podejmuje decyzje zakupowe.
Stąd obecność przedsiębiorców w sieci jest naturalna i niezbędna.
Zdecydowaliśmy – wbrew przyjętemu standardowi - nie pobierać opłat za samą prezentację Państwa przedsiębiorstwa w naszym serwisie. Dlatego zapraszamy do bezpłatnej rejestracji i do założenia bezpłatnej wizytówki Waszej firmy.

Oprócz możliwości zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa, przygotowaliśmy możliwość czytelnego zaprezentowania ofert nieruchomości, projektów, produktów, a także dodatkowe i bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu będą mogli Państwo korzystać z zapytań od tych osób, które w danej chwili będą zainteresowane zakupami / transakcjami.

Mechanizm zapytań sprawia, że część osób zainteresowanych produktem czy usługą sama zgłosi się do Was co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i środki na poszukiwanie Klientów.

Po otrzymaniu interesującego Was zapytania, pozostanie jedynie przedstawić Klientowi odpowiednio dopasowaną ofertę, zaspokajającą jego potrzeby.

Dla tych z Państwa, którzy chcą w szczególny sposób wyeksponować swoją ofertę w naszych serwisie, przygotowaliśmy także Ofertę tygodnia oraz opcje dodatkowe, a dla najbardziej wymagających pakiet VIP oraz oferty specjalne.

Zapraszamy także do możliwości przekazywania informacji oraz prezentowania swoich ofert w kanale dom.tv

 

Jesteśmy pewni, że ważne sprawy warto powierzyć profesjonalistom.

dom.eu

Galeria