Bimon Sp. z o. o.

Bimon Sp. z o. o.

Informacje podstawowe

Adres:
Żabi Kruk 14
80-748 Gdańsk

Tel: 58 307-09-09

Fax: 58 307-09-09

E-mail: bimon@wp.pl

Adres www: www.bimon.pl

Godziny otwarcia:
pn-czw8:00 - 16:00
piątek dzień terenowy, kontakt pod numerem telefonicznym 883-417-898

Bimon Sp. z o. o.

Bimon Sp. z o. o.

O firmie

BIMON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w 2000 r. jako firma ukierunkowana na obsługę powstającego w Polsce rynku nieruchomości. Od początku działalności zatrudniamy profesjonalistów w dziedzinach związanych z rozwijającym się rynkiem nieruchomości. Nasi pracownicy to ludzie posiadający licencje zarządcy nieruchomości, uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości (rzeczoznawca majątkowy), uprawnienia ogólno - budowlane i branżowe. Ponadto współpracujemy z wieloma fachowcami, niezbędnymi do kompleksowej obsługi powierzonych nam nieruchomości. Nie bez znaczenia jest współpraca z prawnikami specjalizującymi się w obsłudze i obrocie nieruchomościami. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie: po zdiagnozowaniu potrzeb i możliwości Kontrahenta, przedstawiamy plan współpracy. Efektem wspólnych ustaleń jest podpisanie umowy o zarządzanie nieruchomością wspólną (bądź w innym, interesującym strony zakresie).

Bimon Sp. z o. o.

Oferta

Od początku działalności gospodarczej, w segmencie Zarządzanie Nieruchomościami Mieszkalnymi, świadczymy usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Gdańska w dzielnicach: Centrum, Wrzeszcz, Orunia, Przeróbka, Stogi, Górki Zachodnie, Jasień. Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez Spółkę Bimon wyróżnia czystość, porządek i dobre zorganizowanie.

Przedstawiając Państwu naszą ofertę, zachęcamy do współpracy Właścicieli nieruchomości oraz Wspólnoty Mieszkaniowe. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy w przedmiocie zarządzania Waszymi nieruchomościami. W zakresie naszego działania są zarówno nieruchomości należące do osób fizycznych, Wspólnoty Mieszkaniowe jak i przedsiębiorcy oczekujący profesjonalnej obsługi swoich nieruchomości. W wielu przypadkach po zawarciu z nami umowy o zarządzanie, opłaty ponoszone przez właścicieli we Wspólnotach Mieszkaniowych są niższe niż u poprzedniego zarządcy.

 

Wykonujemy pełen zakres usług zarządzania powierzoną nam nieruchomością, w tym m. in.:

  • rozliczanie opłat za lokale mieszkalne oraz windykacja należności,
  • zawieranie umów z dostawcami mediów i inne usługi konieczne w celu zapewnienia prawidłowej obsługi nieruchomości, w tym na usługi w zakresie konserwacji budynku, przeglądów i remontów,
  • prowadzenie książki obiektu oraz przeprowadzanie, zgodnie z Prawem Budowlanym, obowiązkowych przeglądów i prac remontowych w częściach wspólnych budynku,
  • pełna obsługa księgowa i prawna Wspólnoty,
  • internetowy wgląd do konta Wspólnoty Mieszkaniowej (w tym podgląd wykonywanych operacji bankowych),
  • wykonanie innych czynności w zakresie obsługi nieruchomości.

Ponadto w pierwszym roku współpracy proponujemy Państwu pokrycie kosztów związanych z obowiązkowymi rocznymi przeglądami takimi jak: gazowy, kominowy i ogólnobudowlany.

Wynagrodzenie za świadczone usługi w zakresie zarządzania nieruchomością jest konkurencyjne i każdorazowo negocjowane indywidualnie.

 

Bimon Sp. z o. o.

Galeria