BBS ARCHITEKCI

BBS ARCHITEKCI

Informacje podstawowe

Adres:
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Tel: 58 735-11-57

Fax: 58 735-11-56

E-mail: kontakt@bbsarchitekci.pl

Adres www: www.bbsarchitekci.pl

BBS ARCHITEKCI

BBS ARCHITEKCI

O firmie

Założona przez Jolantę Budny w 2000 roku pracownia architektury, stawia sobie za cel profesjonalną obsługę klienta polegająca na tworzeniu nowatorskich rozwiązań projektowych w ramach określonych wytycznych programowych, technologicznych, konstrukcyjnych i budżetowych. Nasz zespól posiada doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą co pozwala nam stosować światowe rozwiązania w kontekście lokalnym. Dzięki rozbudowanym kontaktom z przedstawicielami branż budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować usługi 'pod-klucz'. Nasza misja jest tworzyć, realizować i wdrażać innowacyjne rozwiązania w architekturze, środowisku i najbliższym otoczeniu człowieka.

BBS ARCHITEKCI

Oferta

Nasze projekty odzwierciedlają wiedzę na temat organizacji przestrzeni i potrzeb naszych Klientów. Projektujemy budynki, które sprawdzają się na każdej płaszczyźnie, posiadające własna tożsamość, są wygodne i bezpieczne.

Nasza misja to projektowanie i realizacja dobrej architektury - takiej, która od początku kieruje się przeznaczeniem budynku. Analizując aktualne trendy, współpracujemy z klientem w celu stworzenia obiektu spełniającego obecne jak i przyszłe potrzeby. Celem naszej pracy jest projekt, który byłby wynikiem kompilacji funkcji, estetyki, technologii i założeń ekonomicznych.

Analizy wykonawcze inwestycji,
Koncepcje planów przestrzennych,
Dokumentacja techniczna/wykonawcza/detale,
Adaptacja obcojęzycznej dokumentacji do standardów wynikających z polskiego Prawa Budowlanego,
Pozyskiwanie pozwoleń oraz innych niezbędnych decyzji inwestycyjnych.

BBS ARCHITEKCI

Galeria