ask architekt szymon kuhn

ask architekt szymon kuhn

Informacje podstawowe

Adres:
Juliusza Słowackiego 27/37
80-257 Gdańsk

Tel: 502-983-418

E-mail: askarchitekt@askarchitekt.pl

Adres www: www.askarchitekt.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 17:00
sob 9:00 - 14:00

Uprzejmie proszę o umawianie się na spotkania telefonicznie.

ask architekt szymon kuhn

ask architekt szymon kuhn

O firmie

Firmę ask architekt szymon kuhn założyłem w 2012 roku. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej ukończyłem w 2008 roku. W tym czasie pracowałem już dla architekt Ewy Brach w pracowni architektonicznej Arkon Atelier spółka z o.o. Po ponad pięciu latach pracy na stanowisku asystenta projektanta postanowiłem rozpocząć własną działalność.

Moja pracownia architektoniczna może zaoferować Państwu trzy główne usługi:

Projekty architektoniczne

Projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych i usługowych. Projekty opracowuję w środowisku 3d na legalnym, nowoczesnym oprogramowaniu. Projekty architektoniczne

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, a także pojedynczych pomieszczeń. W zakres projektu wchodzą rysunki rzutów i przekrojów, a także wizualizacje. Projekty wnętrz

Projekt i budowa

Wspólnie z kierownikiem budowy inżynierem Jerzym Adamczykiem oferujemy kompleksową usługę polegającą na realizacji inwestycji budowlanej od wstępnego pomysłu po wykończenie wnętrz. Projekt i budowa

Główne cechy wyróżniające ask architekt na tle konkurencji:

 1. usługa projekt i budowa umożliwia Państwu realizację swojej inwestycji bez nerwów i biegania po urzędach. Zajmiemy się wszystkim: od pomysłu, przez wykonanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę, po oddanie budynku do użytku;
 2. projekty opracowane w środowisku 3d pozwalają na zapoznanie się z formą proponowanych rozwiązań już we wstępnej fazie opracowania, wspólnie możemy poszukiwać najlepszych pomysłów;
 3. pełna obsługa projektowa wraz z dopełnieniem wszelkich formalności, w Państwa imieniu przygotowuję wnioski i uzyskuję pozwolenie na budowę;
 4. niewielka firma pozwala na pełne zaangażowanie się we wszystkie, nawet niewielkie projekty, na co nie mogą pozwolić sobie większe pracownie architektoniczne.

ask architekt szymon kuhn

Oferta

„Projekt dla Ciebie” – to hasło reklamowe mojej działalności, które w odzwierciedla sposób mojej pracy. Projekty które przygotowuję są wynikiem wsłuchania się w potrzeby i wymagania klienta. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, a efekt pracy jest przemyślany i dopracowany. Kieruję się zasadą, że inwestycja polegająca na budowie domu powinna być ściśle dostosowana do potrzeb jego użytkowników. Dlatego też nie sprzedaję projektów gotowych i nie zajmuję się adaptacją projektów katalogowych. Podczas opracowania projektów wielokrotnie konsultuję proponowane rozwiązania z klientem starając się aby przygotowywany projekt, a co za tym idzie cała inwestycja, była odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dlatego też mogę ze spokojem zagwarantować Państwu:

 • „Projekt dla Ciebie” – projekt będący odpowiedzią na Państwa potrzeby,

 • pełne zaangażowanie w każdy projekt – każde zlecenie traktuję jak nowe wyzwanie któremu muszę podołać,

 • profesjonalne przygotowanie projektów – w ramach projektu,poza rysunkami i opisem technicznym, przygotowuję również wizualizacje które pozwalają Państwu na zapoznanie się ze swoim projektem w formie prostych widoków lub fotorealistycznych wizualizacji.

W ramach mojej działalności mogę zaoferować Państwu:

 

1. Porady architektoniczne

Nie zawsze klienci potrzebują wykonania projektu. Czasami wystarczy jedynie porada, krótkie spotkanie, na którym będę mógł doradzić w sprawach architektonicznych. W niewielkiej cenie, wahającej się od 50 do 200 zł w zależności od czasu spotkania i stopnia skomplikowania problemu, można szybko i efektywnie uzyskać odpowiedź na pytania.

Jeśli poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytanie:

 • jak dobrać kolory farb we wnętrzu?
 • jakie meble wybrać do wnętrza?
 • jaki typ oświetlenia będzie najlepszy do mojego wnętrza?
 • w którym miejscu usytuować dom?
 • co zrobić aby wnętrze miało „klimat”?
 • jaki wybrać materiał na elewacje?
 • jaką kolorystykę okien dobrać?
 • lub dowolne inne pytanie nie wymagające przygotowania projektu

ta oferta może być dla Państwa najlepszym wyborem.

Czytaj więcej na temat porad architektonicznych.

2. Projekty architektoniczne

Jeśli przygotowujecie się Państwo do budowy domu to ta oferta jest skierowana do Państwa. Zapraszam na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, na którym omówimy sobie ogólne założenia do projektu, wstępnie określimy zakres projektu i koszt jego przygotowania. Podkreślam, że spotkanie to nic Państwa nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, a ma na celu przede wszystkim zapoznanie się i omówienie sposobu pracy, przedstawienie wcześniejszych moich prac oraz określenie szacowanych kosztów przygotowania projektu.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na moją ofertę, gwarantuję:

 • dostosowanie projektu do Państwa potrzeb
 • pełne zaangażowanie w przygotowany projekt
 • profesjonalne przygotowanie projektu z wizualizacjami w cenie.

Czytaj więcej na temat projektów architektonicznych.

3. Projekty wnętrz

 Oferta projektów wnętrz przygotowana jest dla osób, które:

 • przygotowują się do remontu lub wykończenia wnętrz
 • poszukują ciekawych, oryginalnych i niebagatelnych pomysłów
 • mają szczególne potrzeby związane z wykończeniem wnętrz.

Podobnie jak przy ofercie projektów architektonicznych, pierwszym krokiem do nawiązania współpracy jest odbycie bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania. Podkreślam, że spotkanie to nic Państwa nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, a ma na celu przede wszystkim zapoznanie się i omówienie sposobu pracy, przedstawienie wcześniejszych moich prac oraz określenie szacowanych kosztów przygotowania projektu.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na moją ofertę, gwarantuję:

 • dostosowanie projektu do Państwa potrzeb
 • pełne zaangażowanie w przygotowany projekt
 • profesjonalne przygotowanie projektu z wizualizacjami w cenie.

Czytaj więcej na temat projektów wnętrz.

4. Projekt i budowa

Oferta Projekt i budowa przygotowana jest wspólnie z firmą budowlaną Jerzego Adamczyka. Usługa ma na celu przeprowadzenie klienta przez inwestycję budowlaną od wstępnego pomysłu, przez przygotowanie projektu i formalności, po przygotowanie i poprowadzenie budowy i oddanie obiektu do użytku.

W ramach oferty na początek proponujemy bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na którym omówimy sposób współpracy i wstępnie oszacujemy koszt usługi.

Czytaj więcej o ofercie projekt i budowa.

5. Wizualizacje architektoniczne

Jeśli macie Państwo przygotowany projekt, lub macie Państwo już pomysł na wnętrze, możecie Państwo zlecić jedynie wykonanie wizualizacji architektonicznej. Dzięki temu, nie ponosząc znacznych kosztów, możecie Państwo przekonać się czy planowana inwestycja spełni Państwa oczekiwania. Wizualizacja może być przygotowana w formie prostych widoków lub fotorealistycznych wizualizacji w zależności od Państwa potrzeby. Na początek proponuję bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na którym omówimy czas i koszt przygotowania wizualizacji.

ask architekt szymon kuhn

Galeria