aranżacja wnętrz

aranżacja wnętrz

Informacje podstawowe

Adres:
Podleśna 3a
80-255 Gdańsk

Tel: 509-612-670

E-mail: wnetrzarz@gmail.com

Adres www: www.wnetrzarz.pl

Godziny otwarcia:
pn-sob 11:00 - 19:00
Prosimy o wcześniejsze umówinie terminu spotkania telefonicznie lub mailowo.

aranżacja wnętrz

aranżacja wnętrz

O firmie

Nazywam się Paweł Kukułka, założyłem STUDIO projektowania wnętrz w 2002 roku. Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Studiowałem na ASP w Gdańsku na Wydziale Architektury i Wzornictwa oraz na ASP w Zurichu w Szwajcarii. W latach 2003 - 2010 wykładałem architekturę wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. 

 

Od 2002 roku prowadzę autorską pracownię projektowania wnętrz, a od 2010 roku STUDIO projektowe. Współpracuję z projektantami, z którymi podejmujemy aktualne zadania projektowe. 

 

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektowania wnętrz. Wykonujemy również projekty dekoratorskie, aranżacje świetlne, dźwiękowe, florystyczne. Współpracujemy z pracowniami graficznymi, malarskimi, rzeźbiarskimi, stolarskimi i meblowymi.   

 

Bierzemy udział w wielu konkursach architektonicznych. W 2010 roku zdobyliśmy 1 miejsce za aranżację wnętrz sal i pomieszczeń konferencyjnych w Porcie Gdańskim.

aranżacja wnętrz

Oferta

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Lubimy dostosowywać, zmieniać przestrzeń, tak by wydobyć z wnętrza najlepsze jego strony. Efekt końcowy to wynik wzajemnej współpracy, Państwa oczekiwań i marzeń z naszą kreatywnością, pomysłowością i doświadczeniem.

 

Zapraszamy!

STUDIO projektowania wnętrz

aranżacja wnętrz

Galeria