AKO Interiors

AKO Interiors

Informacje podstawowe

Adres:
Gdyńskich Kosynierów 3/1
80-866 Gdańsk

Tel: 58 710-47-74

Fax: 58 710-47-74

E-mail: biuro@akointeriors.pl

Adres www: www.akointeriors.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 17:00

AKO Interiors

AKO Interiors

O firmie

Ako interiors to zespół młodych twórczych projektantów z bogatym doświadczeniem, dla których każda przestrzeń d aranżacji stanowi indywidualne wyzwanie. Pomysły i inspiracje dostosowujemy do wymagań i budżetu naszych klientów. Radość czerpiemy z każdego udanego projektu, gdzie nasz sukces jest sukcesem naszych klientów.

 

Pracownia oferuje swoim klientom kompleksową ofertę aranżacji wnętrz "pod klucz" - od projektu wnętrz po realizacje przez nasze specjalistyczne ekipy remontowe. Prace wykonujemy w trzech głównych standardach wykończenia: ekonomicznym, komfortowym i premium dostosowując materiały, urządzenia oraz poziom wykończenia do budżetu określonego przez zamawiającego.

 

Ako interiors jest marką pracowni Ako Architekci specjalnie stworzoną do obsługi rynku usług wnętrzarskich. Pracownia Ako Architekci posiada długoletnie doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów zarówno w obszarze projektów obiektowych jak i wnętrzarskich.

 

Zapraszam do współpracy 
arch. Roger Kostarczyk

 

AKO Interiors

Oferta

Oferta skierowana do osób zainteresowanych całościową usługą aranżacji z pełnym wykończeniem wnętrz. Zajmujemy się całym procesem tworzenia wnętrza, począwszy od projektu, po kompleksową realizację prac remontowo - wykończeniowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi, terminowymi dostawcami oraz posiadamy doświadczone ekipy budowlane

 

AKO Interiors

Galeria