Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

Informacje podstawowe

Adres:
Stefana Żeromskiego 1-2
80-319 Gdańsk

Tel: 58 554-42-19

Fax: 58 552-28-65

E-mail: biuro@administrator.gda.pl

Adres www: www.administrator.gda.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek

od 7.00 do 15.00

Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

O firmie

Odrodzenie się zawodu prywatnego zarządcy nieruchomości i administratora, mogło zaistnieć po zakończeniu II wojny światowej dopiero w 1995 roku, dzięki wejściu w życie ustawy o własności lokali (Dz. U. nr 85 poz. 388 z późn. zm.).

Firma rodzinna, jaką jest "ADMINISTRATOR" s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy, powstała na bazie dwóch prywatnych podmiotów gospodarczych, przez co jej rodowód sięga 1997 roku.

Firma specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. Cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wśród mieszkańców obsługiwanych wspólnot, jak również szacunkiem i uznaniem władz miasta. Możemy poszczycić się wyróżnieniem od Prezydenta Miasta Gdańska za upiększenie Starej Oliwy. Firma ADMINISTRATOR s.j. jest również jednym z członków założycieli Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami, największej polskiej organizacji samorządu gospodarczego zrzeszającej przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Obecnie spółka zarządza i administruje Wspólnotami Mieszkaniowymi w Gdańsku, w Gdyni, w Pucku i w Sierakowicach. Terenem działalności spółki jest województwo Pomorskie. Wspólnicy: Aleksandra Kamińska, Janusz Kamiński i Jakub Kamiński nie pracowali w administracjach komunalnych czy spółdzielczych, i nie posiadają zdobytych tam nawyków zawodowych. Posiadają natomiast nowatorskie spojrzenie na klienta i jego potrzeby.

Cel spółki - to zadowolony klient.

Stworzony na przestrzeni lat, zgrany zespół współpracowników posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, w tym licencję zawodowego zarządcy nieruchomości. Ponadto firma współpracuje z kancelarią prawną, co umożliwia poszerzanie zakresu usług, sporządzanie opinii prawnych oraz profesjonalne załatwianie spraw związanych z windykacją należności wspólnot.
Zgodnie z wymogami prawa spółka posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

 

 

 

 

 

Wspólnota Mieszkaniowa zlecając zarządzanie lub administrowanie zobowiązana jest wynegocjować cenę usługi.

Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

Oferta

USŁUGI TECHNICZNE

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami zajmującymi się utrzymaniem czystości, konserwacją instalacji elektrycznej, wod-kan, c.o. i domofonów.

Dzięki tej współpracy gwarantujemy utrzymanie czystości na właściwym poziomie oraz szybkie usuwanie awarii.

 

Proponujemy, by Zarząd Wspólnoty przy współpracy administratora zapoznał firmy sprzątające z miejscem ich pracy i stawianymi wymogami celem zebrania ofert, a następnie dokonał wyboru jednej z nich. Zakres utrzymania czystości terenu zewnętrznego i wewnętrznego można poszerzyć o obsługę techniczną nieruchomości, konserwację domofonów itp.

Oferujemy również współpracę w wyborze i zawarciu umowy ochrony nieruchomości z profesjonalną agencją ochrony osób i mienia.

Spółka "ADMINISTRATOR" s.j. unika "narzucania" ceny za w/w usługi, natomiast aktywnie uczestniczy w negocjacjach i wyborze firmy najkorzystniejszej dla Wspólnoty Mieszkaniowej.

 

 

 

INNE USŁUGI

 

Dodatkowo oferujemy Państwu usługi prawne dla Zarządu Wspólnoty poprzez współpracujących ze spółką "ADMINISTRATOR" s.j. prawników. Szczególnie przydatne są w nowo wybudowanych budynkach, gdzie zazwyczaj powstaje konflikt pomiędzy właścicielami, a deweloperem, jak również w budynkach starszych, gdzie wielokrotnie występują problemy z byłym właścicielem nieruchomości, podziałem gruntu itp.

W ramach obsługi mieszkańców uruchomiliśmy panel klienta z elektronicznym dostępem do sald dla właścicieli oraz możliwością pobierania plików przygotowanych pod konkretne Wspólnoty.

 

 

 

 

WYNAGRODZENIE ZA ADMINISTROWANIE LUB ZARZĄDZANIE

 

Wynagrodzenie za świadczone usługi w zakresie zarządzania nieruchomością jest każdorazowo negocjowane indywidualnie, a jego wysokość zależna jest od typu zarządzanej nieruchomości, jej wielkości, wieku oraz stanu technicznego. Ostateczna wysokość proponowanych opłat za świadczone usługi będzie ustalana na drodze negocjacji.

Administrator s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy - Zarządzanie nieruchomościami

Galeria